Ajax chce ściągnąć z powrotem do siebie Klaassena

Ajax chce ściągnąć z powrotem do siebie Klaassena
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bild

„Bild” pisze, że Ajax jest zainteresowany pozyskaniem Davy’ego Klaassena z Werderu Brema.

27-letni Klaassen jest wychowankiem Ajaksu. Holender był z nim związany między 2004 a 2017 rokiem, rozgrywając w tym czasie 180 meczów w jego pierwszym zespole. Trzy lata temu Everton zapłacił za niego amsterdamczykom 27 milionów euro. Kilkanaście miesięcy później był on już zawodnikiem Werderu.  

Teraz Ajax chce sprowadzić Klaassena z powrotem do siebie i według „Bilda” jest skłonny położyć na stole 12 milionów euro. Transfer za taką kwotę znalazłby się w dziesiątce największych operacji w historii klubu z Holandii.  

Klaassen zakończył poprzedni sezon z siedmioma trafieniami i sześcioma asystami w Bundeslidze na koncie. W nowych rozgrywkach zaliczył na razie dwa występy w lidze i jeden w Pucharze Niemiec.  

Ajax rozpoczął sezon 2019/2020 od trzech zwycięstw w Eredivisie z rzędu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Skandal w III lidze. PZPN utrzymał zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Skandal w III lidze. PZPN utrzymał zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągniętę Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągniętę Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy