Ajax finalizuje powrót Klaassena

Ajax finalizuje powrót Klaassena
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano

Jak podaje Fabrizio Romano, Davy Klaassen ponownie będzie reprezentował barwy Ajaksu.

O rozmowach między amsterdamczykami a Werderem Brema informował już wcześniej „Bild”. Zgodnie z doniesieniami Romano kluby właśnie doszły do porozumienia. Ostatnie szczegóły mają zostać ustalone w najbliższych godzinach.

Włoski dziennikarz nie podał na razie kwoty transferowej, ale wcześniej przez media przewijało się 12 milionów euro.

Klaassen jest wychowankiem Ajaksu. Holender był związany z rodzimym klubem między 2004 a 2017 rokiem. W jego barwach rozegrał 180 meczów, notując w nich 55 bramek i 38 asyst. W 2017 roku Everton zapłacił za niego 27 milionów euro. Już 12 miesięcy później ofensywny pomocnik trafił za dwa razy mniejszą kwotę do Werderu.

Bilans Klaassena w koszulce niemieckiego zespołu to 81 występów, 16 trafień i 13 ostatnich podań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy