Ajax zainteresowany transferem João Paulo

Ajax zainteresowany transferem João Paulo fot. Media Whalestock / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gazetaesportiva.com

25-letni bramkarz Santosu João Paulo znalazł się na celowniku Ajaksu - informuje Gazetaesportiva.com.

Brazylijscy dziennikarze podkreślają, że sprawa jest we wstępnej fazie, ale Ajax faktycznie interesuje się João Paulo i doszło już do kontaktu z przedstawicielami piłkarza. O wszystkim wie również Santos. Można spodziewać się, że wkrótce amsterdamczycy przedstawią formalną ofertę za bramkarza.

Umowa João Paulo jest ważna do 31 sierpnia 2025 roku. Santos posiada 70 procent praw do jego karty. Reszta należy do samego piłkarza.

We wcześniejszych sezonach João Paulo był głównie zmiennikiem w Santosie. W rozgrywkach 2020 uzbierał już jednak 26 występów w brazylijskiej ekstraklasie, notując sześć czystych kont. Do tego pięć razy pojawiał się na murawie w Copa Libertadores. Santos doszedł tam do finału, gdzie lepsze okazało się Palmeiras.

Po niedawnym zawieszeniu André Onany w ostatnich meczach Ajaksu dostępu do bramki bronił Maarten Stekelenburg.

Holenderski Związek Piłkarzy stoi murem za Onaną. „Należy szybko odwrócić tę niesprawiedliwość

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy