Al-Ittihad zamknie okno transferem za ponad 20 milionów euro? Oferta za piłkarza Betisu na stole

Al-Ittihad zamknie okno transferem za ponad 20 milionów euro? Oferta za piłkarza Betisu na stole fot. ninopavisic / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Aaron Domínguez | Fabrizio Romano

Al-Ittihad wystosowało ofertę Betisowi za Luiza Felipe - poinformowali Aaron Domínguez i Fabrizio Romano.

Przedstawiciele Saudyjskiego Funduszu Inwestycyjnego pragną wykorzystać ostatnie dni na rejestrowanie gotówkowych transferów na sprowadzenie graczy z Europy po niższych sumach od oczekiwanych.

Pokazuje to między innymi próba podjęta przez Al-Ittihad w sprawie pozyskania Luiza Felipe z Betisu.

Zainteresowane kluby nawiązały pomiędzy sobą kontakt, który doprowadził do wystosowania za niego propozycji w wysokości 22 milionów euro i bonusu w wysokości trzech milionów euro.

Ekipa z Sewilli skłania się do jej zaakceptowania, ale pod warunkiem znalezienia wartościowego następcy jednokrotnego reprezentanta Włoch.

Cała ta sprawa powinna potoczyć się szybko i doprowadzić do zamknięcia operacji w przeciągu najbliższych dni.

Luiza Felipe trafił do drużyny z Andaluzji na zasadzie wolnego transferu minionego lata z Lazio.

W obecnym sezonie wystąpił we wszystkich trzech ligowych pojedynkach.

Poprzednie zmagania zakończył na rozegraniu 30 meczów.

Al-Ittihad zakontraktowało w trwającym oknie takie postacie, jak Fabinho, N'Golo Kanté, Jota i Karim Benzema.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Głośno o transferze Jakuba Kiwiora. Jego agent pojawił się na stadionie giganta Głośno o transferze Jakuba Kiwiora. Jego agent pojawił się na stadionie giganta Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego” Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy