Al Khelaifi: Zbudujemy silniejsze PSG

Al Khelaifi: Zbudujemy silniejsze PSG
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Sky Sports

Prezydent Paris Saint-Germain FC Nasser Al -Khelaifi chce pójść za ciosem i już zapowiada wzmocnienie zespołu przed rozpoczęciem następnego sezonu. Jego celem jest zwycięstwo w Lidze Mistrzów.

Gracze Paris Saint-Germain FC byli bardzo blisko wyeliminowania z Ligi Mistrzów Chelsea FC. Po zwycięstwie w pierwszym spotkaniu we Francji 3-1 w rewanżu ulegli londyńczykom 2-0 i musieli przełknąć gorycz porażki. Bramkę na wagę awansu do półfinału dla "The Blues" zdobył Demba Ba.

Prezydent francuskiego klubu nie krył żalu z powodu odpadnięcia jego drużyny z tych rozgrywek. Tym niemniej stwierdził, że właściciele klubu nie będą szczędzić funduszy na wzmocnienie składu drużyny. Celem PSG ma być zwycięstwo w Lidze Mistrzów w najbliższym czasie.

- Byliśmy bardzo blisko awansu do półfinału. Piłkarze dali z siebie wszystko. Od awansu dzieliło nas tylko pięć minut, ale taka jest piłka nożna. Zbudujemy mocniejszą i bardziej doświadczoną drużynę. Jestem przekonany, że w najbliższym czasie zdobędziemy to trofeum - powiedział Al-Khelaifi.

Zapewnił również, że obecny szkoleniowiec klubu z Parc de Princes Laurent Blanc ma pełne poparcie wśród członków zarządu PSG. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy