Al-Nassr blisko transferu bramkarza. Jednak nie Keylor Navas

Al-Nassr blisko transferu bramkarza. Jednak nie Keylor Navas
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: TyC Sports

Al-Nassr może pozyskać lada moment Agustína Rossiego z Boca Juniors - podaje TyC Sports.

Podstawowym bramkarzem Al-Nassr jest David Ospina. Kolumbijczyk to mocny punkt zespołu. W 13 meczach saudyjskiej ekstraklasy rozegranych w ramach sezonu 2022/2023 zanotował osiem czystych kont. Niestety dla drużyny z Rijadu w niedawnym starciu na szczycie z Al-Szabab (0:0) doznał on kontuzji łokcia. 34-latek musiał przejść operację. Czeka go prawdopodobnie sześć tygodni przerwy.

Pierwsze doniesienia „Marki” po odniesieniu urazu przez Ospinę sugerowały, że Al-Nassr wpadło na pomysł sięgnięcia po Keylora Navasa z Paris Saint-Germain. Saudyjczycy mieli skontaktować się z mistrzem Francji w tej sprawie. Temat jednak ucichł i raczej nie ma co spodziewać się takiego transferu.

Blisko przenosin do Arabii Saudyjskiej według TyC Sports jest za to Agustín Rossi. Argentyńczyk od kilku lat jest związany z Boca Juniors. W sezonie 2022 27-latek rozegrał 24 mecze w rodzimej ekstraklasie i siedem kolejnych w Copa Libertadores (odpowiednio 10 i pięć czystych kont). Z ekipą z Buenos Aires został mistrzem kraju.

Kontrakt golkipera wygaśnie latem i przesądzone jest to, że przejdzie wtedy do Flamengo. Przed transferem do Brazylii ma udać się na wypożyczenie właśnie do A-Nassr. Bramkarz podobno doszedł już do porozumienia z Saudyjczykami. Boca może liczyć na zarobek w wysokości około miliona dolarów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy