Al-Sadd sprawi psikusa Barcelonie?! Jest komunikat w sprawie Xaviego [OFICJALNIE]

Al-Sadd sprawi psikusa Barcelonie?! Jest komunikat w sprawie Xaviego [OFICJALNIE] fot. Al-Sadd
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Al-Sadd

Al-Sadd po raz kolejny odniosło się do sprawy przejęcia zespołu Barcelony przez Xaviego, dając do zrozumienia, że nie zamierza żegnać się z hiszpańskim trenerem.

W środę w Katarze pojawiła się delegacja Barcelony w osobach Rafaela Yuste oraz Mateu Alemany'ego. Zgodnie z zapowiedziami mediów do Dohy nie wyleciał Joan Laporta, co miało nie spodobać się Katarczykom.

Yuste i Alemany spotkali się już z przedstawicielami Al-Sadd oraz Xaviego, a obecnie oglądają mecz na szczycie katarskiej ekstraklasy pomiędzy zespołem prowadzonym przez legendę Barcelony a Al-Duhail. W momencie gdy kolejne źródła zaczęły pisać o tym, że wielki powrót Xaviego na Camp Nou jest przesądzony i brakuje już tylko podpisu, Al-Sadd wydało oświadczenie.

„Z radością powitaliśmy delegację z Barcelony. Doceniamy to i szanujemy. Pozycja klubu jest jednak jasna od samego początku - chcemy zatrzymać naszego trenera i nie możemy pozwolić mu odejść w tak ważnym momencie sezonu” - przekazał Turki Al-Ali, dyrektor generalny klubu. Nie jest to pierwsza taka wiadomość od Al-Sadd.

Póki co nie wiadomo, czy stanowczość Katarczyków wynika z braku obecności na miejscu wspomnianego Laporty, czy jednak Xavi nigdy nie był tak blisko Barcelony, jak sugerowały to katalońskie media. Podawały one, że Al-Sadd będzie skłonne puścić Hiszpana właśnie po bardzo ważnym meczu z Al-Duhail. Zobaczymy, jak rozwinie się ta sprawa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy