Alaba na liście czterech gigantów. Agent wskazał wymarzony kierunek transferu

Alaba na liście czterech gigantów. Agent wskazał wymarzony kierunek transferu fot. MDI / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport Bild

David Alaba może po zakończeniu trwających rozgrywek związać się z Paris Saint-Germain. W tym klubie swojego klienta chciałby umieścić Pini Zahavi - przekonuje „Sport Bild”.

Z każdy upływającym tygodniem maleją szansę na to, że reprezentant Austrii znajdzie w końcu nic porozumienia z władzami Bayernu Monachium i zdecyduje się na przedłużenie współpracy z aktualnym mistrzem Niemiec.

Przedstawiciele wszechstronnego defensora nie widzą już na to praktycznie żadnych szans i dlatego od pewnego czasu rozglądają się za idealnym miejscem, w którym 28-latek mógłby kontynuować swoją przygodę z futbolem.

Nie tak dawno pojawiła się w mediach informacja sugerująca, że agent Davida Alaby zamierza rozpocząć w styczniu rozmowy z Chelsea i to właśnie w tym klubie będzie chciał umieścić Austriaka.

Teraz „Sport Bild” przekonuje, że Pini Zahavi zmienił nieco koncepcję i kosztem „The Blues” umieścił Paris Saint-Germain na szczycie swojej listy zespołów mających pierwszeństwo do zakontraktowania środkowego obrońcy.

Izraelczyk ma być przekonany, że ekipa z Parc des Princes nie miałaby żadnych problemów ze spełnieniem wygórowanych oczekiwań 28-latka, który chciałby zarabiać 20 milionów euro na sezon.

Wspomniane źródło uważa, że mimo to PSG nie może czuć się faworytem do pozyskania Alaby, ponieważ jemu samemu ma w dalszym ciągu zależeć na przeprowadzce do Hiszpanii, gdzie mógłby dołączyć do Realu Madryt lub Barcelony.

Oba te kluby nie traktują jednak Austriaka za swój priorytetowy cel na nadchodzące lato i niekoniecznie palą się do spełnienia jego żądań finansowych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy