Alaba zaprzepaścił szansę na wielką wymianę Bayernu i Manchesteru City

Alaba zaprzepaścił szansę na wielką wymianę Bayernu i Manchesteru City
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bild

Nie dojdzie do wymiany pomiędzy Manchesterem City i Bayernem Monachium, w ramach której David Alaba miał powędrować do Anglii, a Leroy Sané do Niemiec. Pomysł zawetował bowiem Austriak.

W ostatnich tygodniach mówiło się, że obecni mistrzowie Niemiec i Anglii przygotowują się do wielkiej letniej wymiany. Mianowicie na Etihad Stadium miał trafić David Alaba. Kierunek na Bawarię mógł natomiast obrać Leroy Sané.

Wydaje się jednak, że z transferu nici. Tak przynajmniej niemiecki "Bild", które jest wręcz przekonany, że do transakcji nie dojdzie. Wszystko przez Austriaka, któremu ten pomysł nie przypadł do gustu.

Okazuje się, że Alaba rzeczywiście chce w lipcu zmienić miejsce pracy, ale nie interesuje go Premier League. W jego przypadku w grę mają wchodzić tylko dwa podmioty. Mowa o Barcelonie i Realu Madryt.

Piłkarz dał władzom jasno do zrozumienia, że przeprowadzką do Anglii nie jest opcją. Jeśli gdziekolwiek się przeniesie, to tylko na Półwysep Iberyjski.

Warto wspomnieć, że Alaba prawdopodobnie połączy siły z jednym z najbardziej rozpoznawalnych menadżerów na świecie. Mowa o Pinim Zahavim, który odpowiada między innymi za interesy Roberta Lewandowskiego.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy