Alaba zaprzepaścił szansę na wielką wymianę Bayernu i Manchesteru City

Alaba zaprzepaścił szansę na wielką wymianę Bayernu i Manchesteru City
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bild

Nie dojdzie do wymiany pomiędzy Manchesterem City i Bayernem Monachium, w ramach której David Alaba miał powędrować do Anglii, a Leroy Sané do Niemiec. Pomysł zawetował bowiem Austriak.

W ostatnich tygodniach mówiło się, że obecni mistrzowie Niemiec i Anglii przygotowują się do wielkiej letniej wymiany. Mianowicie na Etihad Stadium miał trafić David Alaba. Kierunek na Bawarię mógł natomiast obrać Leroy Sané.

Wydaje się jednak, że z transferu nici. Tak przynajmniej niemiecki "Bild", które jest wręcz przekonany, że do transakcji nie dojdzie. Wszystko przez Austriaka, któremu ten pomysł nie przypadł do gustu.

Okazuje się, że Alaba rzeczywiście chce w lipcu zmienić miejsce pracy, ale nie interesuje go Premier League. W jego przypadku w grę mają wchodzić tylko dwa podmioty. Mowa o Barcelonie i Realu Madryt.

Piłkarz dał władzom jasno do zrozumienia, że przeprowadzką do Anglii nie jest opcją. Jeśli gdziekolwiek się przeniesie, to tylko na Półwysep Iberyjski.

Warto wspomnieć, że Alaba prawdopodobnie połączy siły z jednym z najbardziej rozpoznawalnych menadżerów na świecie. Mowa o Pinim Zahavim, który odpowiada między innymi za interesy Roberta Lewandowskiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] LC Sailors celuje w bycie najlepszym zespołem w regionie. Klub ustanowił zakupowy rekord Singapuru [OFICJALNIE] LC Sailors celuje w bycie najlepszym zespołem w regionie. Klub ustanowił zakupowy rekord Singapuru [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy