Alan Pardew blisko objęcia nowego zespołu

Alan Pardew blisko objęcia nowego zespołu fot. Catherine Ivill / AMA / PRESSFOCUS
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport-fm.gr

Alan Pardew ma zostać nowym szkoleniowcem Arisu Saloniki - informuje Sport-fm.gr.

Do niedawna trenerem Arisu Saloniku był dobrze znany z wieloletniej współpracy z Diego Simeone Germán Burgos. Po rozstaniu z nim władze greckiego klubu skupiły się na znalezieniu nowego szkoleniowca. Z doniesień Sport-fm.gr wynika, że wybór padł na Alana Pardewa. Strony doszły do porozumienia w sprawie dwuletniej umowy. 61-latek w najbliższym czasie powinien zjawić się w Salonikach.

Ostatnim miejscem pracy Pardewa było CSKA Sofia. W bułgarskim klubie Anglik pełnił kilka funkcji, w tym był dyrektorem technicznym, doradcą zarządu oraz trenerem. To ostatnie stanowisko opuścił na początku czerwca zaledwie po kilku meczach. Głównym powodem był skandal rasistowski, który dotknął jego piłkarzy i współpracowników.

Za granicą Pardew pracował jeszcze w ADO Den Haag, a oprócz tego był związany z wieloma angielskimi klubami, w tym z Reading, West Hamem, Charlton Athletic, Southampton, Newcastle United, Crystal Palace i West Bromwich Albion. Jako menedżer uzbierał 318 meczów w Premier League.

Aris to trzeci zespół poprzedniego sezonu greckiej ekstraklasy, który w III rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy uległ Maccabi Tel-Awiw.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół” Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy