2024-09-08 10:00:11; Aktualizacja: 1 godzina temu
Alarm w reprezentacji Chorwacji przed meczem z Polską! Kluczowy zawodnik trafił do izolatki Fot. DarioZg / Shutterstock.com
Antoni Obrębski
Antoni Obrębski Źródło: narod.hr

Jeden z reprezentantów Chorwacji przebywa w izolatce. Mowa o Andreju Kramariciu, który ma przez to nie zagrać z reprezentacją Polski - donosi chorwacki portal narod.hr.

Już wieczorem 8 września Polska zmierzy się w Osijeku z Chorwacją w ramach drugiej kolejki Ligi Narodów. Nasza drużyna narodowa wygrała 3:2 ze Szkocją na wyjeździe. Natomiast nasi przeciwnicy przegrali mecz z Portugalią, który rozgrywany był w Lizbonie.

90 minut na boisku spędził wówczas Andrej Kramarić. Napastnik Hoffenheim to od wielu lat pierwszy wybór w drużynie narodowej, której ostatni mecz przegapił w zeszłym roku. Bardzo możliwe jednak, że teraz jego seria spotkań z rzędu zostanie przerwana, gdyż, jak donosi narod.hr, Kramarić od powrotu z Portugalii przebywa w izolatce.

Zawodnik ma doświadczać bólu głowy i gorączki, ze względu na które opuścił ostatni trening. Zdaniem portalu piłkarz już przed meczem na Estádio da Luz odczuwał pewien dyskomfort, jednak znaczne pogorszenie nastąpiło dopiero teraz.

Ciężko zatem oczekiwać, aby piąty strzelec w historii drużyny narodowej wystąpił przeciwko naszej reprezentacji.

Nie jest to jedyny problem Zlatko Dalicia, gdyż już wcześniej było pewne, że nie zagrają: znany z polskich boisk Josip Juranović, Josip Stanišić, Martin Erlić i Lovro Majer.

Kramarić w reprezentacji Chorwacji zagrał 97 spotkań i zdobył 29 bramek, co czyni go wspomnianym piątym strzelcem w historii.