Aleñá zawiesił konto na Twitterze po fali hejtu

Aleñá zawiesił konto na Twitterze po fali hejtu fot. FC Barcelona
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info | Sport

W tym tygodniu Carles Aleñá udzielił nieco kontrowersyjnego wywiadu, w którym m.in. stwierdził, że po wielu latach spędzonych w Barcelonie nie miałby problemu z grą w Realu Madryt, za co spotkała go fala hejtu w mediach społecznościowych. W efekcie Hiszpan postanowił zamknąć twitterowe konto.

22-latek w grudniu 2018 roku przebił się do pierwszego zespołu „Dumy Katalonii”, gdzie jednak nie otrzymywał zbyt wielu szans do zaprezentowania swoich umiejętności. W związku z tym postanowił on poszukać miejsca, gdzie będzie mu dane częściej pojawiać się na placu gry.

Środkowy pomocnik mógł przebierać w ofertach, które na jego biurku złożyły m.in. AC Milan, Tottenham Hotspur czy Celta Viga. Koniec końców postanowił on dołączyć do Realu Betis, który wypożyczył go do końca bieżących rozgrywek.

W związku z transferem na wywiad Carlesa Aleñię przeprowadzony drogą telefoniczną zaprosiła rozgłośnia Cadena SER, której redaktor w trakcie rozmowy zapytał go o to, czy pewnego dnia mógłby on zagrać w Realu Madryt.

– Nie odrzuciłbym możliwości gry dla Realu Madryt. W futbolu zdarza się wiele zwrotów zdarzeń. Do końca życia będę kibicować Barcelonie, ale nauczono mnie, żeby nigdy nie mówić „nigdy”. Na ten moment Real Madryt jest dla mnie rywalem – oświadczył utalentowany zawodnik.

Jakby tego było mało, osoba odpowiedzialna za obsługę radiowego konta na Twitterze źle zinterpretowała słowa Hiszpana dotyczące jego rywalizacji z Sevillą. 22-latek stwierdził, że po przenosinach do Realu Betis czymś naturalnym jest to, że stoi on po stronie swojej nowej drużyny, tymczasem w mediach społecznościowych napisano: „Prawda jest taka, że zmuszono mnie do walki przeciwko Sevilli”.

W związku z tym na zawodnika wylała się fala hejtu, w następstwie czego postanowił on zamknąć swoje konto na Twitterze. Tym samym jego kariera w „Los Verdiblancos” nie zaczyna się najlepiej.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy