Alisson bohaterem Liverpoolu: Dedykuję tego gola zmarłemu ojcu

Alisson bohaterem Liverpoolu: Dedykuję tego gola zmarłemu ojcu fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sky Sports

Alisson zdobył bramkę, a jego Liverpool pokonał na wyjeździe West Bromwich Albion (2-1).

W niedzielne popołudnie rozgrywane były mecze w ramach 36. kolejki Premier League. W jednym ze starć West Bromwich Albion mierzyło się z Liverpoolem.

Choć jako pierwsi na prowadzenie wyszli ci pierwsi, to spotkanie, a co za tym idzie komplet punktów, padły łupem ekipy z Anfield.

Bramkę na wagę triumfu zdobył w doliczonym czasie gry bramkarz „The Reds”, Alisson. Pokonał on swojego vis-à-vis po strzale głową.

- Nie mogłem być chyba szczęśliwszy niż teraz. Po prostu próbowałem wbiec w dobre miejsce i to mi się udało. Obrońca nie podążał za mną i strzeliłem bramkę. Czasami są rzeczy, których nie da się racjonalnie wyjaśnić - przyznał.

Na początku roku ojciec bramkarza zginął w wypadku samochodowym.

- Piłka nożna to moje życie. Mam nadzieję, że mój ojciec widział dziś z góry, jak trafiłem do siatki. Być może teraz świętuje mój wyczyn. Dedykuję mu tego gola - dodał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy