Allan typowany do odejścia z Napoli. Skończy się hitem transferowym?!

Allan typowany do odejścia z Napoli. Skończy się hitem transferowym?! fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Il Corriere dello Sport

Według włoskich mediów latem SSC Napoli będzie chciało sprzedać Allana, po którego już teraz ustawia się wianuszek chętnych.

Przed rokiem Brazylijczyk był pożądany przez Paris Saint-Germain, które złożyło za niego nawet formalną ofertę opiewającą na kwotę 75 milionów euro. Ta propozycja nie spotkała się jednak z aprobatą Aurelio De Laurentiisa, prezesa „Błękitnych”, który miał oczekiwać za środkowego pomocnika ponad 100 milionów euro.

Dwanaście miesięcy później 29-latek jest cieniem samego siebie, na co wpływ mają m.in. problemy zdrowotne reprezentanta „Canarinhos”. Gracz ten nie cieszy się zbyt wielkim zaufaniem Gennaro Gattuso, a związku ze zniżką formy szkoleniowiec postanowił nie zabierać go wraz z resztą drużyny na mecz wyjazdowy z Cagliari Calcio.

„Rino” nie ukrywa, że Allan wciąż rozmyśla o zmianie pracodawcy i niewykluczone, że latem dopnie on swego. Według „Il Corriere dello Sport ” władze SSC Napoli w tej chwili mają rozważać pozbycie się doświadczonego zawodnika, jednak trudno oczekiwać, by zdołały ona zarobić przynajmniej 75 milionów euro oferowane nie tak dawno przez ekipę z Paryża. Niemniej chętnych na angaż Brazylijczyka nie brakuje, a obecnie największe zainteresowanie nim wykazywać mają Inter Mediolan oraz trenowany przez Carlo Ancelottiego Everton.

29-latek w trwających rozgrywkach uzbierał 21 występów, w których raz wpisał się na listę strzelców, dokładając do tego wyniku asystę. Jego umowa wygasa 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy