Altidore nie zagra na Copa América Centenario

Altidore nie zagra na Copa América Centenario fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Toronto FC

Jozy Altidore z powodu urazu nie wystąpi na zbliżającym się Copa América Centenario.

Napastnik reprezentacji Stanów Zjednoczonych w pierwszej połowie ligowego starcia z Vancouver Whitecaps nabawił się kontuzji i musiał opuścić plac gry.

Szczegółowe badania wykazały, że 26-latek doznał urazu ścięgna udowego i będzie musiał pauzować od sześciu do ośmiu tygodni. Ta diagnoza oznacza, że piłkarz Toronto FC nie wspomoże drużyny narodowej w walce o zwycięstwo w Copa América Centenario.

Przypominamy także, że Altidore w trwających rozgrywkach MLS wystąpił w ośmiu meczach kanadyjskiego zespołu, w których zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy