Andrea Belotti za drogi dla Romy?! Mourinho spogląda ku strzelcowi 19 bramek w poprzednim sezonie ligowym

Andrea Belotti za drogi dla Romy?! Mourinho spogląda ku strzelcowi 19 bramek w poprzednim sezonie ligowym
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Corriere dello Sport

Jeśli Torino nie obniży prędko oczekiwań za Andreę Belottiego, AS Roma może zdecydować się na angaż innego napastnika. Rzymianie już skontaktowali się z przedstawicielami Sardara Azmouna - podaje „Corriere dello Sport”.

José Mourinho, po przeglądzie obecnej kadry, polecił Tiago Pinto, szefowi pionu piłkarskiego, sprowadzenie nowego napastnika.

Nim Portugalczyk doszedł do porozumienia z „Wilkami”, na liście życzeń widniało już kilka nazwisk. Jednym z nich był Andrea Belotti. Doświadczony trener wstępnie zaakceptował tę kandydaturę, dlatego jego rodak złożył stosowną ofertę.

Propozycja opiewającą łącznie na 20 milionów euro nie przekonało Torino, które wciąż oczekuje co najmniej o 10 milionów więcej. Jeśli Urbano Cairo, prezydent klubu, szybko nie zmieni zdania, prawdopodobnie będzie mógł zapomnieć o sprzedaży kapitana drużyny.

Jak bowiem donosi „Corriere dello Sport”, AS Roma zaczęła starania o Sardara Azmouna.

Zenit Sankt Petersburg chciałby zarobić na całej operacji 25 milionów euro, ale bacząc na wygasającą za rok umowę, być może będzie skory do ustępstw. Na to liczy „The Special One”, wielki fan umiejętności Irańczyka.

Ekipa ze Stadio Olimpico na razie skontaktowała się jedynie z otoczeniem 26-latka, informując przedstawicieli gracza o zainteresowaniu angażem. Sprawa jest jednak rozwojowa.

Azmoun to jedna z gwiazd rosyjskiej Priemjer-Ligi. Minione rozgrywki ligowe zakończył z dorobkiem 19 goli i sześciu asyst w 24 występach, co pozwoliło mu na zajęcie drugiego miejsca w klasyfikacji strzelców.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE] U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy