Andrea Conti zmieni klub wewnątrz Serie A?!

Andrea Conti zmieni klub wewnątrz Serie A?! fot. sbonsi / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Nicolò Schira | Twitter

Andrea Conti znalazł się na celowniku Genoi, o czym informuje na Twitterze Nicolò Schira.

Andrea Conti spędził rundę wiosenną poprzedniego sezonu na wypożyczeniu w Parmie. Wspomniana ekipa pożegnała się jednak z włoską ekstraklasą, dlatego też wątpliwe jest, aby pozostał w niej na kolejny sezon.

Mógłby on wprawdzie wrócić teraz do AC Milanu i powalczyć o pierwszy skład. Tam jednak rywalizacja jest spora. Ponadto drużyna rozgrywająca swoje mecze na San Siro raczej wolałaby się go pozbyć, bo Stefano Pioli nie widział go w swojej koncepcji.

Pomimo gorszego okresu 27-latek nadal generuje na rynku spore zainteresowanie. Bardzo możliwe, że w kolejnym sezonie będzie występował w Genoi.

Zdaniem Schiry prowadzone są w tej sprawie negocjacje.

Urodzony w Lecco prawy obrońca rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 16 spotkań.

Kontrakt wiąże go z AC Milanem do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy