Andrea Conti zmieni klub wewnątrz Serie A?!

Andrea Conti zmieni klub wewnątrz Serie A?! fot. sbonsi / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Nicolò Schira | Twitter

Andrea Conti znalazł się na celowniku Genoi, o czym informuje na Twitterze Nicolò Schira.

Andrea Conti spędził rundę wiosenną poprzedniego sezonu na wypożyczeniu w Parmie. Wspomniana ekipa pożegnała się jednak z włoską ekstraklasą, dlatego też wątpliwe jest, aby pozostał w niej na kolejny sezon.

Mógłby on wprawdzie wrócić teraz do AC Milanu i powalczyć o pierwszy skład. Tam jednak rywalizacja jest spora. Ponadto drużyna rozgrywająca swoje mecze na San Siro raczej wolałaby się go pozbyć, bo Stefano Pioli nie widział go w swojej koncepcji.

Pomimo gorszego okresu 27-latek nadal generuje na rynku spore zainteresowanie. Bardzo możliwe, że w kolejnym sezonie będzie występował w Genoi.

Zdaniem Schiry prowadzone są w tej sprawie negocjacje.

Urodzony w Lecco prawy obrońca rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 16 spotkań.

Kontrakt wiąże go z AC Milanem do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Cristiano Ronaldo z astronomiczną ofertą. 225 milionów dolarów za trzy lata gry Cristiano Ronaldo z astronomiczną ofertą. 225 milionów dolarów za trzy lata gry

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy