Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE]

Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: TV3

FC Barcelona w ostatnim akcie sezonu 2022/2023 postanowiła uhonorować koniec przygody Andrésa Iniesty występem przeciwko jego drużynie. Poznaliśmy składy na mecz z Vissel Kobe.

„Blaugrana” ma za sobą przełomową kampanię. Przerwała hegemonię Realu Madryt oraz Atlético Madryt i wygrała LaLigę. Po koronę króla strzelców sięgnął też Robert Lewandowski.

Mimo że formalnie rozgrywki dobiegły już końca, przed mistrzem Hiszpanii jeszcze jedno spotkanie.

Legendarny Andrés Iniesta wybiega na boisko, aby pożegnać się z Vissel Kobe przeciwko dawnej drużynie.

Pożegnanie ma wymiar symboliczny, gdyż de facto ostatni występ rozgrywającego będzie miał w lipcu.

Fani FC Barcelony liczyli na możliwość gry 39-latka podczas jednej połowy w trykocie katalońskiej ekipy, ale na to nie zgodzili się Japończycy, dla których jest to bardzo medialne wydarzenie.

Xavi zdecydował o wystawieniu jedenastki złożonej z mieszanki kluczowych piłkarzy oraz kilku zawodników grających na co dzień w akademii.

Tym sposobem od pierwszych minut obejrzymy Roberta Lewandowskiego czy Frenkiego de Jonga, ale także siedemnastoletnich Daniego Rodrígueza i Pau Prima.

Start o godzinie 12:30. Zawody będzie transmitować Barça TV

***

Składy na Vissel Kobe - FC Barcelona :

VISSEL KOBE:

Daiya Maekawa; Shohei Takahashi, Yusei Ozaki, Leo Osaki, Ryo Hatsuse, Sergi Samper, Mitsuki Saito, Iniesta, Koya Yuruki, Daiju Sasaki, Lincoln.

FC BARCELONA:

Iñaki Peña; Julian Araujo, Marcos Alonso, Eric García, Frenkie de Jong, Pau Prim, Pablo Torre, Kessie, Dani Rodríguez, Fati, Lewandowski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy