Andrzej Twarowski: Większość rzeczy związanych z polską piłką jest zgniłych. Układy, układziki, kolesiostwo

Andrzej Twarowski: Większość rzeczy związanych z polską piłką jest zgniłych. Układy, układziki, kolesiostwo fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Andrzej Twarowski [Twitter]

Andrzej Twarowski zabrał głos po czwartkowym meczu reprezentacji Polski z Holandią w Lidze Narodów przegranym przez biało-czerwonych 0:2.

Holandia pokonała reprezentację Polski dwiema bramkami, a ich autorami byli Cody Gakpo oraz Steven Bergwijn. Podopieczni Czesława Michniewicza zaprezentowali się wczoraj słabo i nie potrafili zagrozić bramce rywala. Przez 90 minut oddali oni dwa celne strzały.

„Karykaturalny mecz. Odechciewa się” - napisał wczoraj na Twitterze Tomasz Ćwiąkała, któremu odpowiedział Andrzej Twarowski.

„Większość rzeczy związanych z polską piłką jest zgniłych. Układy, układziki, kolesiostwo. I to na każdym poziomie. Na czymś takim nic nie wyrośnie” - napisał.

„Przecież widać kto kogo rozgrywa, z kim trzyma, kto kogo chroni, kto powołuje, kto odwołuje, kto się kompromituje i dalej funkcjonuje jak gdyby nigdy nic. To jest ogólnie ohydne, ale pewnie też niespecjalnie się to różni od innych sfer życia. Taki mamy klimat” - dodał Twarowski poproszony przez jednego z użytkowników Twitterza o rozwinięcie myśli.

„Sukces w Katarze? To musiałaby być rura z gazem położona do Świnoujścia” - napisał również komentator Canal+ Sport.

Reprezentacja Polski rozpocznie udział w Mistrzostwach Świata 22 listopada od meczu z Meksykiem. Następnie zmierzy się z Arabią Saudyjską oraz Argentyną.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rafa Lopes może wrócić do Polski Rafa Lopes może wrócić do Polski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy