Andy Carroll wybił piłkę sprzed linii bramkowej, będąc zaplątany w siatkę [WIDEO]

Źródło: Daily Mail

Andy Carroll popisał się spektakularną interwencją w sobotnim meczu Championship pomiędzy Reading a West Bromwich Albion (0:1).

32-letni Carroll jest napastnikiem i główne zadania do wykonania ma pod bramką rywala. W 39. minucie sobotniego spotkania drugiej ligi angielskiej znalazł się jednak we własnym polu karnym. Najpierw mierzący 193 centymetry wzrostu zawodnik wybił głową dośrodkowanie, ale na tym akcja WBA się nie zakończyła. Chwilę później Carroll interweniował po raz drugi, a piłkę niemal z linii bramkowej wybił... będąc zaczepionym korkami o siatkę.

Nagranie przedstawiające całą sytuację stało się bardzo popularne w sieci. Znaczna część kibiców doceniła poświęcenie napastnika.

Finalnie nie przyniosło ono jednak punktów Reading. WBA wygrało 1:0 po golu Calluma Robinsona z drugiej połowy.

Carroll, w przeszłości gracz między innymi Liverpoolu, West Hamu oraz Newcastle United, dołączył do Reading w połowie listopada i podpisał z klubem krótkoterminowy kontrakt do połowy stycznia. Doświadczony napastnik strzelił jak na razie dwa gole w pięciu spotkaniach.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nacho chce grać w tej lidze. „Nie przestają do niego dzwonić” Nacho chce grać w tej lidze. „Nie przestają do niego dzwonić” Wysłali skauta! Sebastian Szymański pod baczną obserwacją nowego klubu Wysłali skauta! Sebastian Szymański pod baczną obserwacją nowego klubu To cele transferowe Jagiellonii Białystok To cele transferowe Jagiellonii Białystok Tomasz Hajto planuje powrót na ławkę trenerską? „Jak to widzę, chętnie pokazałbym, jak się prowadzi zespół” Tomasz Hajto planuje powrót na ławkę trenerską? „Jak to widzę, chętnie pokazałbym, jak się prowadzi zespół” „Obserwują go w każdym spotkaniu”. Gwiazda Górnika Zabrze rozchwytywana „Obserwują go w każdym spotkaniu”. Gwiazda Górnika Zabrze rozchwytywana João Cancelo roztrzęsiony po meczu Ligi Mistrzów. „Życzą śmierci mojemu dziecku. Krytykujcie mnie, ale zostawcie moją rodzinę” João Cancelo roztrzęsiony po meczu Ligi Mistrzów. „Życzą śmierci mojemu dziecku. Krytykujcie mnie, ale zostawcie moją rodzinę” Zinédine Zidane zainteresowany pracą w tym klubie! „Monitoruje sytuację” Zinédine Zidane zainteresowany pracą w tym klubie! „Monitoruje sytuację”