Anelka: Dziękuję Lazio za zainteresowanie

Anelka: Dziękuję Lazio za zainteresowanie
Redakcja
Redakcja
Źródło: Nicolas Anelka

Francuski napastnik skomentował zamieszanie wokół swojej osoby i pojawiające się plotki o odejściu. W ostatnich dniach piłkarz łączony był między innymi z Lazio Rzym.

Były zawodnik takich klubów jak Real Madryt czy Chelsea przeżywa trudny okres w swojej karierze. Po wsparciu udzielonemu swojemu francuskiemu przyjacielowi poprzez wykonanie gestu kojarzonego jako faszystowski zrezygnował sponsor klubu, a piłkarzowi grozi pięciomeczowa dyskwalifikacja (o sprawie pisaliśmy tutaj: http://transfery.info/62081,sponsor-wba-zrezygnowal-po-gescie-anelki).  
 
Wydawało się, iż najlepszym wyjściem dla tego piłkarskiego weterana byłaby zmiana klubu. Wiele mówiło się o ofercie ze strony włoskiego Lazio Rzym, blisko której zaakceptowania miał być Anelka. Sam zainteresowany rozwiał dzisiaj jednak wszystkie plotki:
 
"Dziękuję Lazio i innym klubom, które chciały mnie u siebie w ciągu ostatnich kilku dni. Do zobaczenia w lecie, jeśli zdecyduję się kontynuować karierę" – napisał na swoim Twitterze Nicolas Anelka.
 
"Ale pytanie brzmi, dlaczego powinienem opuścić mój klub i Anglię? Czuję się tu dobrze i nie zrobiłem nic złego. Nadszedł czas by skupić się na graniu w piłkę w moim klubie i postaram się dawać z siebie wszystko tak jak zawsze!"

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy