Angeliño odejdzie z RB Lipsk?! Szykuje się niespodziewany transfer

Angeliño odejdzie z RB Lipsk?! Szykuje się niespodziewany transfer fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bild | Kicker

Angeliño, którego łączono z FC Barceloną, jest o krok od przeprowadzki do TSG 1899 Hoffenheim - informuje „Bild”.

Hiszpan to bez wątpienia jeden z najlepszych lewych obrońców w całej Bundeslidze, a jego dorobek w sezonie 2021/2022 tylko to potwierdza. 25-latek zanotował trzy trafienia oraz 12 asyst.

Już w trakcie rozgrywek po zawodnika zgłaszała się FC Barcelona i chociaż nie zmienił on wtedy pracodawcy, to wkrótce się zmieni.

„Bild” podaje, że Angeliño będzie bohaterem przeprowadzki do TSG 1899 Hoffenheim. Informacje te oczywiście są dużym zaskoczeniem.

Cała sprawa ma związek z nadchodzącym transferem Davida Rauma, który przychodzi właśnie z Rhein-Neckar-Arena.

Dziewiąta siła Bundesligi podczas negocjacji wpadła na pomysł angażu wspomnianego byłego młodzieżowego „La Furia Roja”. Operacja ma odbyć się niezależnie od transakcji z udziałem Niemca.

„Kicker” informuje, że w grę wchodzi zarówno wypożyczenie, jak i transfer definitywne.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo” Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy