Angeliño odejdzie z RB Lipsk?! Szykuje się niespodziewany transfer

Angeliño odejdzie z RB Lipsk?! Szykuje się niespodziewany transfer fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bild | Kicker

Angeliño, którego łączono z FC Barceloną, jest o krok od przeprowadzki do TSG 1899 Hoffenheim - informuje „Bild”.

Hiszpan to bez wątpienia jeden z najlepszych lewych obrońców w całej Bundeslidze, a jego dorobek w sezonie 2021/2022 tylko to potwierdza. 25-latek zanotował trzy trafienia oraz 12 asyst.

Już w trakcie rozgrywek po zawodnika zgłaszała się FC Barcelona i chociaż nie zmienił on wtedy pracodawcy, to wkrótce się zmieni.

„Bild” podaje, że Angeliño będzie bohaterem przeprowadzki do TSG 1899 Hoffenheim. Informacje te oczywiście są dużym zaskoczeniem.

Cała sprawa ma związek z nadchodzącym transferem Davida Rauma, który przychodzi właśnie z Rhein-Neckar-Arena.

Dziewiąta siła Bundesligi podczas negocjacji wpadła na pomysł angażu wspomnianego byłego młodzieżowego „La Furia Roja”. Operacja ma odbyć się niezależnie od transakcji z udziałem Niemca.

„Kicker” informuje, że w grę wchodzi zarówno wypożyczenie, jak i transfer definitywne.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy