Antonio Conte pokrzyżuje plany José Mourinho? Kluczowa zmiana decyzji

Antonio Conte pokrzyżuje plany José Mourinho? Kluczowa zmiana decyzji
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sky Sport Italia | Daily Mail

Antonio Conte może w styczniu naciskać na zatrzymanie Harry'ego Winksa. Znacząco komplikuje to plany José Mourinho, który chciał wykorzystać sytuację pomocnika i sprowadzić go do AS Romy, informuje Sky Sport Italia.

Harry Winks nie potrafił przekonać do siebie menedżera Nuno Espirito Santo, co też podsycało spekulacje na temat jego odejścia z Tottenhamu. Menedżer nie pracuje już w północnym Londynie, a jego miejsce zajął Antonio Conte. Włoch dał czystą kartę większości zawodników, w tym właśnie pomocnikowi, który zdaje się powoli odzyskiwać zaufanie.

W pewien sposób może to zaniepokoić... José Mourinho. Szkoleniowiec AS Romy od dłuższego czasu przyglądał się Anglikowi, którego chciał sprowadzić do swojego zespołu. Były menedżer „Kogutów” jest bardzo zadowolony z postawy Tammy'ego Abrahama, który tylko motywuje go, by śmielej szukać wzmocnień w angielskiej Premier League.

Winks miał być priorytetem „Giallorossich” na styczniowym rynku transferowym, czas zatem pokaże, czy faktycznie Conte zobaczy w nim gracza, który może stanowić o sile jego zespołu. Jeśli tak się stanie, dołożony zostanie kolejny akcent do rywalizacji obu charyzmatycznych szkoleniowców.

„Daily Mail” przypomina, że nawet jeśli 25-latek byłby dostępny na rynku transferowym, o jego usługi z pewnością powalczy również Newcastle United. Klub ma duże środki do dyspozycji po przejęciu przez saudyjskich właścicieli oraz spory margines pod względem Finansowego Fair Play, dlatego też rzymianie musieliby działać szybko i znaleźć dobre argumenty w celu przekonania gracza do zmiany ligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy