Antonio Conte pożegnał się z fanami Tottenhamu

Antonio Conte pożegnał się z fanami Tottenhamu fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Antonio Conte [Instagram]

Trener Antonio Conte opublikował na Instagramie pożegnalną wiadomość skierowaną do osób związanych z Tottenhamem.

Były szkoleniowiec Juventus, Chelsea, Interu Mediolan czy reprezentacji Włoch objął stery nad zespołem „Kogutów” w listopadzie 2021 roku.

Od tego momentu starał się wpłynąć na poprawę wyników osiąganych przez londyński klub. Doprowadziło to do osiągnięcia wyznaczonego celu - wywalczenia awansu do Ligi Mistrzów.

Władze Tottenhamu oczekiwał w trwającym sezonie pokazania się z dobrej strony w tych rozgrywkach oraz przynajmniej utrzymania pozycji w Premier League.

Antonio Conte domagał się w związku z tym wartościowych wzmocnień. Nie wszystkie jego oczekiwania zostały spełnione, co spotykało się jego krytycznymi uwagami po niektórych spotkaniach.

Szczególny upust swojej złości dał po zremisowanym 3:3 starciu z Southampton, kiedy to pozwolił sobie na użycie odważnych słów przeciwko zawodnikom oraz przedstawicielom „Kogutów”.

W ten sposób 53-letni trener przypieczętował swój los i przestał formalnie pełnić w niedzielę funkcję menedżera Tottenhamu.

Teraz za pośrednictwem Instagrama opublikował pożegnalną wiadomość skierowaną do osób związanych z londyńskim zespołem.

„Piłka nożna to pasja. Chciałbym głęboko podziękować wszystkim w SPURS, którzy docenili i podzielali moją pasję oraz mój intensywny sposób życia w piłce nożnej jako trenera.

Specjalne podziękowania dla fanów, którzy zawsze okazywali mi wsparcie i uznanie, niezapomniane było usłyszeć ich śpiewających moje imię.

Nasza wspólna podróż dobiegła końca, życzę wam wszystkiego najlepszego na przyszłość” - napisał Włoch.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy