Antonio Rüdiger ma cztery oferty na stole

Antonio Rüdiger ma cztery oferty na stole fot. sbonsi / Shutterstock.com
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: Fussballtransfers.com

Antonio Rüdiger nie może narzekać na brak zainteresowania. Chelsea dąży do przedłużenia z nim wygasającej po sezonie umowy, lecz reprezentant Niemiec ma również oferty z Paris Saint-Germain, Realu Madryt oraz Juventusu – informuje FussballTransfers.com.

Antonio Rüdiger to jedno z najgorętszych nazwisk w kontekście zbliżającego się lata. Przybycie do Chelsea trenera Thomasa Tuchela i zmiana formacji na trójkę stoperów pozwoliła mu dołączyć do grona najlepszych defensorów na całym świecie.

Reprezentant Niemiec budzi ogromne zainteresowanie, bowiem 30 czerwca 2022 roku wygasa jego kontrakt z „The Blues”. Dotychczas nie podjął on wiążącej decyzji w sprawie swojej najbliższej przyszłości, co było spowodowane jego ogromnymi żądaniami finansowymi.

Z walki o 29-latka wyłączyły się już Bayern Monachium oraz FC Barcelona. Chelsea wciąż liczy, że uda się zatrzymać podporę defensywy w klubie, jednak żadna z przedstawionych do tej pory ofert nie była dla Rüdigera zadowalająca. Oczywiście trzeba pamiętać, że żadnego formalnego ruchu w tej sprawie Chelsea nie może podjąć, póki nie dojdzie do zmiany właściciela.

Rüdiger ma na stole również trzy inne propozycje. Od dłuższego czasu ściągnięciem go do siebie interesuje się Paris Saint-Germain, które przedstawiło mu najciekawszą finansowo ofertę. Na przeciwnym biegunie znajduje się Real Madryt, bowiem jego propozycja jest najniższa.

Niespodziewanie, największe szanse na pozyskanie Rüdigera ma obecnie Juventus, gdyż jest to wola samego zawodnika. W przeszłości miał on okazję występować w barwach włoskiej AS Romy, a rozgrywki Serie A są mu już dobrze znane.

Pomimo niepewnej sytuacji kontraktowej, 29-latek nieprzerwanie ma miejsce w podstawowej jedenastce Chelsea. W obecnym sezonie zaliczył 47 występów we wszystkich rozgrywkach, a jego dorobek wynosi pięć trafień oraz cztery asysty.

Wiadomo też, że w sprawie może nastąpić jeszcze istotna zmiana - w końcu w plotkach przejawiał się też Manchester United, przygotowujący dużą przebudowę składu, także środka obrony.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas Dwa kluby w walce o Szymona Żurkowskiego Dwa kluby w walce o Szymona Żurkowskiego Wisła Kraków: Polski napastnik może trafić do „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Polski napastnik może trafić do „Białej Gwiazdy” OFICJALNIE: Bartłomiej Drągowski w końcu związał się z nowym klubem OFICJALNIE: Bartłomiej Drągowski w końcu związał się z nowym klubem Drugi klub z Ekstraklasy pyta o Carlitosa Drugi klub z Ekstraklasy pyta o Carlitosa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy