Antonio Rüdiger nie ma wątpliwości: Ten reprezentant Niemiec powinien trafić do Realu Madryt

Antonio Rüdiger nie ma wątpliwości: Ten reprezentant Niemiec powinien trafić do Realu Madryt fot. Just Pictures/SIPA USA/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: ZDF sportstudio

Reprezentant Niemiec Antonio Rüdiger przyznał, że Jamal Musiala ma potencjał, by w przyszłości trafić do Realu Madryt.

Mistrzostwa Świata ruszają już lada moment i wiele reprezentacji czyni ostatnie szlify przed tym turniejem. Do tej grupy niewątpliwie zaliczają się Niemcy, którzy w ostatnich dniach uporali się z niżej notowanym Omanem (1-0).

Ekipa prowadzona przez Hansiego Flicka będzie jednym z faworytów całej imprezy, a ich pierwszym grupowym rywalem będzie Japonia. Ten mecz zaplanowano na 23 listopada.

Zanim jednak spotkanie, wielu zawodników wywiązuje się teraz z obowiązków medialnych. Na przykład Antonio Rüdiger udzielił wywiadu dla niemieckiego ZDF-u.

W nim został on zapytany, kto jego zdaniem z drużyny narodowej ma predyspozycje, by trafić do Realu Madryt. Defensor nie miał wątpliwości.

- Niemiec, który mógłby trafić do Madrytu? Moim zdaniem wszystko, by się tam kiedyś pojawić, ma Jamal Musiala. To, co robi w Bayernie Monachium, jest po prostu wyjątkowe, a do tego to bardzo, bardzo dobry chłopak. W wieku 19 lat jest bardzo ułożony i to pomimo szumu, który się wokół niego wytworzył - przyznaje.

Ofensywny pomocnik rozgrywa fantastyczny sezon. Rozegrał w nim łącznie 22 spotkania, a jego dorobek to dwanaście goli oraz dziesięć asyst.

Umowa wiąże go z mistrzem Niemiec do 30 czerwca 2026 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy