Aouar na wojennej ścieżce z Lyonem. Wszystko zakończy się hitowym transferem?!

Aouar na wojennej ścieżce z Lyonem. Wszystko zakończy się hitowym transferem?! fot. Romain Biard / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Tuttosport

Zgodnie z zapowiedziami Houssem Aouar nie otrzymał powołania na mecz ze Stade Reims. To efekt niesubordynacji Francuza, a fakt ten został szybko odnotowany przez Juventus - informuje „Tuttosport”.

Po ostatnim spotkaniu z Angers 22-latek miał odmówić udziału w treningu wyrównawczym dla rezerwowych. W konsekwencji został on pominięty przy ustalaniu składu na dzisiejszy pojedynek ze Stade Reims.

To potencjalnie może przybliżyć środkowego pomocnika do odejścia. Francuz jedynie latem był łączony z takimi ekipami jak Real Madryt, Arsenal czy Paris-Germain i choć Olympique Lyon odrzucił wszystkie przedstawione mu oferty, to temat zdecydowanie powróci w styczniu.

„Tuttusport” nie ma wątpliwości, że kara nałożona na Aouara zwróciła uwagę Juventusu, który już teraz postanowił zintensyfikować działania mające na celu pozyskanie utalentowanego zawodnika. Wielkim fanem jego umiejętności jest Andrea Pirlo, zatem nie powinien on mieć większych problemów z regularną grą po ewentualnym transferem.

To, co może martwić władze „Starej Damy”, to kwota, jaką trzeba zapłacić za jednokrotnego reprezentanta „Trójkolorowych”. Jego pracodawca nie tak dawno żądał bowiem około 60 milionów euro.

Piłkarz mogący również występować na lewej stronie pomocy w trwających rozgrywkach uzbierał osiem występów okraszonych dwoma golami i asystą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy