Arbeloa na wylocie. Po 263 minutach!

Arbeloa na wylocie. Po 263 minutach!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Daily Mail

Najprawdopodobniej dobiega końca przygoda Alvaro Arbeloi z West Hamem.

Doświadczony Hiszpan w Londynie zameldował się latem. Został ściągnięty przez "Młoty" ze względu na problemy w defensywie spowodowane przede wszystkim kontuzją Aarona Cresswella. Współpraca nie okazała się jednak owocna.

33-latek rozegrał zaledwie 263 minuty dla swojego zespołu, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki i nie pozostawił po sobie dobrego wrażenia. Slaven Bilić nie jest zadowolony ze swojego podopiecznego, podobnie jak zawodnik z czasu spędzanego na boisku. Dlatego wszystkie strony chcą pożegnać się w styczniu.

Umowa byłego piłkarza Realu obowiązuje zaledwie do końca sezonu, a jej rozwiązanie nie powinno stanowić problemu. Przedstawiciele Arbeloi już pracują nad warunkami rozstania. W Hiszpanii pojawiają się już doniesienia, że boczny obrońca powróci do ojczyzny.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy