Argentyńczyk na celowniku Ajaksu

Argentyńczyk na celowniku Ajaksu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: César Luis Merlo | TyC Sports

Argentyńskie media informują, że Ajax rozpoczął starania o angaż Lisandro Martíneza.

Po tym jak na Johan Cruijff ArenA przybyli Nicolás Tagliafico oraz Lisandro Magallán, Holendrzy przystąpili do działania w sprawie transferu kolejnego Argentyńczyka. Jak poinformował bowiem César Luis Merlo, Ajax rozpoczął rozmowy z Lisandro Martínezem. 

Na angaż środkowego obrońcy argentyńskiego Defensa y Justicia „Synowie Bogów” chcą przeznaczyć około siedmiu milionów euro. Dodajmy, że 21-latek poza nominalną pozycją może także występować na lewej stronie defensywy.

Dziennikarz dodaje, że w najbliższych dniach do siedziby klubu powinna wpłynąć oficjalna oferta za jednokrotnego reprezentanta Argentyny, który w tym sezonie wystąpił w 27 spotkaniach, strzelił dwa gole i zanotował trzy asysty. 

O krok dalej poszło TyC Sports. Stacja skontaktowała się z dyrektorem sportowym Defensa y Justicia, które stwierdził wprost, że to właśnie z Amsterdamu pochodzi największe zainteresowanie ich zawodnikiem. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy