Arka Gdynia i Lechia Gdańsk wymieniły się uprzejmościami na Twitterze. „Pokonaliśmy jedną Lechię, a odpadły dwie”

Arka Gdynia i Lechia Gdańsk wymieniły się uprzejmościami na Twitterze. „Pokonaliśmy jedną Lechię, a odpadły dwie” fot. Lechia Gdańsk [Twitter]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Arka Gdynia [Twitter] I Lechia Gdańsk [Twitter]

Lechia Gdańsk niespodziewanie odpadła we wtorek z Pucharu Polski. Nie uszło to uwadze Arce Gdynia. Kluby z Trójmiasta wymieniły się uprzejmościami na Twitterze.

Lechia mierzyła się dzisiaj w 1/16 finału Pucharu Polski ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, który na co dzień rywalizuje w III lidze (czwarty szczebel rozgrywkowy). Gdańszczanie szybko objęli prowadzenie po tym, jak İlkay Durmuş wykorzystał rzut karny. Po przerwie wyrównał Arkadiusz Gajewski. Zwycięstwo gospodarzom dał Filip Kowalczyk, po którego strzale piłka odbiła się jeszcze od Bartosza Kopacza.

Po ostatnim gwizdku porażkę Lechii skomentował jej największy rywal, a więc Arka. „Pokonaliśmy jedną Lechię, a odpadły dwie” - można przeczytać na Twitterze gdyńskiego klubu, który nieco wcześniej uporał się w swoim pucharowym meczu z Lechią Zielona Góra (1:0).

„Arka Gdynia, jak dobrze widzieć, że wciąż macie ten kompleks niższości. To była jedyna Lechia, jaką mogliście pokonać i długo się to nie zmieni, bo my do I ligi się nie wybieramy, a wam Ekstraklasa nie grozi” - odpowiedziała Lechia.

„Po co te nerwy, jutro też nadejdzie świt” - odparła Arka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy