Arsenal był gotowy zapłacić 60 milionów euro, ale piłkarz powiedział „nie”

Arsenal był gotowy zapłacić 60 milionów euro, ale piłkarz powiedział „nie”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cadena SER

Arsenal chciał pozyskać w ramach zimowego okna transferowego Martína Zubimendiego z Realu Sociedad - informuje Cadena SER.

Zgodnie z doniesieniami Cadena SER działacze Arsenalu skontaktowali się z Realem Sociedad w sprawie transferu Martína Zubimendiego. Hiszpański klub dał do zrozumienia, że jest w stanie się z nim rozstać, tylko jeśli chętny opłaci klauzulę wykupu widniejącą w kontrakcie zawodnika, która opiewa na 60 milionów euro. Londyńczycy podobno byli gotowi to zrobić, ale „nie” powiedział 23-latek.

Hiszpan jest bardzo związany z Realem i przynajmniej na razie nie chce z niego odchodzić. Niedawno podpisał z nim nowy kontrakt ważny do 30 czerwca 2027 roku.

Wcześniej Zubimendiego regularnie łączyło się z przenosinami do Barcelony. Niewykluczone, że Katalończycy dalej chcą go pozyskać, ale problemem jest dla nich wspomniana klauzula.

Jednokrotny reprezentant Hiszpanii jest wychowankiem klubu z San Sebastián. Defensywny pomocnik rozegrał w jego barwach 120 meczów. W tym sezonie pojawiał się na ligowych boiskach 17 razy.

Arsenal tej zimy przeprowadził na razie jeden transfer, kontraktując Leandro Trossarda. O krok od przenosin do Londynu jest Jakub Kiwior.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Zatrudnienie Thomasa Tuchela zwiększyło szanse na hitowy transfer Bayern Monachium: Zatrudnienie Thomasa Tuchela zwiększyło szanse na hitowy transfer Venezia może ściągnąć Polaka Venezia może ściągnąć Polaka FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy