Arsenal był gotowy zapłacić 60 milionów euro, ale piłkarz powiedział „nie”

Arsenal był gotowy zapłacić 60 milionów euro, ale piłkarz powiedział „nie”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cadena SER

Arsenal chciał pozyskać w ramach zimowego okna transferowego Martína Zubimendiego z Realu Sociedad - informuje Cadena SER.

Zgodnie z doniesieniami Cadena SER działacze Arsenalu skontaktowali się z Realem Sociedad w sprawie transferu Martína Zubimendiego. Hiszpański klub dał do zrozumienia, że jest w stanie się z nim rozstać, tylko jeśli chętny opłaci klauzulę wykupu widniejącą w kontrakcie zawodnika, która opiewa na 60 milionów euro. Londyńczycy podobno byli gotowi to zrobić, ale „nie” powiedział 23-latek.

Hiszpan jest bardzo związany z Realem i przynajmniej na razie nie chce z niego odchodzić. Niedawno podpisał z nim nowy kontrakt ważny do 30 czerwca 2027 roku.

Wcześniej Zubimendiego regularnie łączyło się z przenosinami do Barcelony. Niewykluczone, że Katalończycy dalej chcą go pozyskać, ale problemem jest dla nich wspomniana klauzula.

Jednokrotny reprezentant Hiszpanii jest wychowankiem klubu z San Sebastián. Defensywny pomocnik rozegrał w jego barwach 120 meczów. W tym sezonie pojawiał się na ligowych boiskach 17 razy.

Arsenal tej zimy przeprowadził na razie jeden transfer, kontraktując Leandro Trossarda. O krok od przenosin do Londynu jest Jakub Kiwior.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy