Arsenal: Chambers dostępny za 15 milionów euro

Arsenal: Chambers dostępny za 15 milionów euro
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Jak donosi Nicolò Schira, Arsenal wycenił Caluma Chambersa w nadziei na jego rychłą sprzedaż.

Mikel Arteta w coraz większym stopniu zaczyna zaznaczać swoją obecność w klubie. Po angażach Gabrieal Magalhãesa i Williana, teraz celem hiszpańskiego menedżera jest wzmocnienie środka pola.

Choć „Kanonierom” udało się wypożyczyć Daniego Ceballosa, 38-latek wciąż czuje niedosyt. Wymarzonymi transferami dla niego byłyby ruchy z udziałem Thomasa Parteya oraz Houssema Aouara. Aby jednak zgromadzić potrzebne środki finansowe, najpierw trzeba pozbyć się kilku graczy.

Na czarnej liście znaleźli się Lucas Torreira, Sokratis Papastatopulos i Calum Chambers. Ten ostatni został już nawet wyceniony.

Przedstawiciel Premier League na sprzedaży 25-letniego środkowego bądź prawego obrońcy chciałby zarobić 15 milionów euro. Według Schiry chętnych na Anglika nie brakuje, ale Newcastle United, Leeds United i West Ham United raczej wolałyby wypożyczyć zawodnika aniżeli pozyskiwać go na stałe.

To problem, z którym w najbliższych dniach będą musieli poradzić sobie londyńczycy, wiedząc o tym, że okno transferowe wygasa już piątego października. Czas zatem nie działa na ich korzyść.

Chambers jest trzykrotnym reprezentantem „Synów Albionu”, który w koszulce Arsenalu rozegrał jak dotąd 101 spotkań, zaznaczając swoją obecność czterema golami oraz siedmioma asystami. Jego kontrakt wygasa w połowie 2022 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy