Arsenal i Everton po Unaia Núñeza

Arsenal i Everton po Unaia Núñeza
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daily Mail

Arsenal i Everton staną do walki o pozyskanie Unaia Núñeza, o czym donosi „Daily Mail”.

22-latek był bardzo ważnym ogniwem reprezentacji Hiszpanii do lat 21, która sięgnęła w lecie po tytuł mistrza Europy w swojej kategorii wiekowej.

Jego dobra postawa była szeroko komentowana jeszcze przy okazji ostatniego okna transferowego. Zainteresowanie usługami defensora przejawiało wiele ekip. On sam zdecydował się jednak na pozostanie w Bilbao.

Wydaje się jednak, że w ostatnim czasie zmienił zdanie i jego agenci rozglądają się w jego imieniu za ewentualnymi opcjami na styczeń.

Zdaniem brytyjskiej prasy chęć pozyskania Núñeza przejawiają dwa kluby. Mowa o Arsenalu oraz Evertonie, które są gotowe stoczyć bój o względy utalentowanego środkowego obrońcy.

Jeśli któraś z tym ekip zdecyduje się na pozyskanie 22-latka, to będzie musiała liczyć się z wydatkiem rzędu 30 milionów funtów. Tak bowiem stanowi klauzula, zawarta w umowie piłkarza.

Defensor rozegrał w tym sezonie trzy mecze.

Núñez ma także na swoim koncie debiut w dorosłej reprezentacji Hiszpanii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Karol Świderski łączony z transferem do Serie A Karol Świderski łączony z transferem do Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy