Arsenal i Everton po Unaia Núñeza

Arsenal i Everton po Unaia Núñeza
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daily Mail

Arsenal i Everton staną do walki o pozyskanie Unaia Núñeza, o czym donosi „Daily Mail”.

22-latek był bardzo ważnym ogniwem reprezentacji Hiszpanii do lat 21, która sięgnęła w lecie po tytuł mistrza Europy w swojej kategorii wiekowej.

Jego dobra postawa była szeroko komentowana jeszcze przy okazji ostatniego okna transferowego. Zainteresowanie usługami defensora przejawiało wiele ekip. On sam zdecydował się jednak na pozostanie w Bilbao.

Wydaje się jednak, że w ostatnim czasie zmienił zdanie i jego agenci rozglądają się w jego imieniu za ewentualnymi opcjami na styczeń.

Zdaniem brytyjskiej prasy chęć pozyskania Núñeza przejawiają dwa kluby. Mowa o Arsenalu oraz Evertonie, które są gotowe stoczyć bój o względy utalentowanego środkowego obrońcy.

Jeśli któraś z tym ekip zdecyduje się na pozyskanie 22-latka, to będzie musiała liczyć się z wydatkiem rzędu 30 milionów funtów. Tak bowiem stanowi klauzula, zawarta w umowie piłkarza.

Defensor rozegrał w tym sezonie trzy mecze.

Núñez ma także na swoim koncie debiut w dorosłej reprezentacji Hiszpanii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. EA Sports bez licencji na Romę! FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. EA Sports bez licencji na Romę! OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jorge Félix zagra w Sivassporze Jorge Félix zagra w Sivassporze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy