Arsenal i Everton po Unaia Núñeza

Arsenal i Everton po Unaia Núñeza
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daily Mail

Arsenal i Everton staną do walki o pozyskanie Unaia Núñeza, o czym donosi „Daily Mail”.

22-latek był bardzo ważnym ogniwem reprezentacji Hiszpanii do lat 21, która sięgnęła w lecie po tytuł mistrza Europy w swojej kategorii wiekowej.

Jego dobra postawa była szeroko komentowana jeszcze przy okazji ostatniego okna transferowego. Zainteresowanie usługami defensora przejawiało wiele ekip. On sam zdecydował się jednak na pozostanie w Bilbao.

Wydaje się jednak, że w ostatnim czasie zmienił zdanie i jego agenci rozglądają się w jego imieniu za ewentualnymi opcjami na styczeń.

Zdaniem brytyjskiej prasy chęć pozyskania Núñeza przejawiają dwa kluby. Mowa o Arsenalu oraz Evertonie, które są gotowe stoczyć bój o względy utalentowanego środkowego obrońcy.

Jeśli któraś z tym ekip zdecyduje się na pozyskanie 22-latka, to będzie musiała liczyć się z wydatkiem rzędu 30 milionów funtów. Tak bowiem stanowi klauzula, zawarta w umowie piłkarza.

Defensor rozegrał w tym sezonie trzy mecze.

Núñez ma także na swoim koncie debiut w dorosłej reprezentacji Hiszpanii.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Olmo coraz bliżej transferu? Bjelica potwierdza fakt prowadzenia negocjacji Olmo coraz bliżej transferu? Bjelica potwierdza fakt prowadzenia negocjacji Lech Poznań zainteresowany Janem Sýkorą. „Kolejorz” złożył ofertę Lech Poznań zainteresowany Janem Sýkorą. „Kolejorz” złożył ofertę Alcácer poza kadrą Borussii Dortmund. Napastnik chce wrócić do Valencii Alcácer poza kadrą Borussii Dortmund. Napastnik chce wrócić do Valencii Królewskie warunki kluczem do zatrzymania Mbappé? PSG przydzieliło graczowi prywatnego asystenta Królewskie warunki kluczem do zatrzymania Mbappé? PSG przydzieliło graczowi prywatnego asystenta Najbardziej zadłużone kluby w Europie. Manchester United liderem niechlubnego zestawienia Najbardziej zadłużone kluby w Europie. Manchester United liderem niechlubnego zestawienia Legia Warszawa: Škuletić następcą Niezgody?! Legia Warszawa: Škuletić następcą Niezgody?! Bruno Fernandes: Manchester United i Sporting napotkały spory problem Bruno Fernandes: Manchester United i Sporting napotkały spory problem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy