Arsenal nie rezygnuje z Zahy. Chce włączyć do transakcji innego zawodnika

Arsenal nie rezygnuje z Zahy. Chce włączyć do transakcji innego zawodnika
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror

Arsenal cały czas wierzy w pozyskanie Wilfrieda Zahy. „Daily Mirror” podaje, że jego działacze chcą obniżyć cenę za skrzydłowego Crystal Palace, oferując „Orłom” innego zawodnika.

Według Sky Sports „Kanonierzy” złożyli już Crystal Palace pierwszą ofertę za 26-latka. Opiewa ona na 40 milionów funtów, czyli prawie 45 milionów euro. Problem w tym, że władze „Orłów” oczekują za swoją gwiazdę dwa razy więcej. Zdaniem Kaveha Solhekola Arsenal koniec końców będzie w stanie wyłożyć na Zahę około 70 milionów. Jak podaje „Daily Mirror”, na razie próbuje jednak obniżyć cenę za zawodnika.

Arsenal zaproponował Crystal Palace pozyskanie 24-letniego Caluma Chambersa, 26-letniego Mohameda Elneny'ego lub 27-letniego Carla Jenkinsona. Według brytyjskich dziennikarzy najbardziej łakomym kąskiem dla „Orłów” może okazać się ten ostatni. Wszystko dlatego, że londyński klub niedawno opuścił grający na prawej obronie Aaron Wan-Bissaka, który trafił do Manchesteru United.

Przypomnijmy, że sam Zaha jest zdecydowany na przeprowadzkę do Arsenalu. Zdaniem brytyjskich mediów reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej chce trafić do mocniejszego klubu, a jednocześnie pozostać w Londynie.

W minionym sezonie skrzydłowy rozegrał 34 mecze w Premier League. Zaliczył 10 trafień i 10 asyst.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy