Arsenal odwołał udział w przedsezonowym tournee po Stanach Zjednoczonych
2021-07-20 19:35:32; Aktualizacja: 4 lata temu
Arsenal odwołał swoje przedsezonowe tournee do Stanach Zjednoczonych z powodu kilku pozytywnych wyników testów na obecność COVID-19 w klubie - informuje „The Athletic“.
Angielscy dziennikarze twierdzą, że niewielka liczba osób desygnowanych do tournee przeszła testy na obecność wirusa, co zakłóciło przygotowania klubu do nowego sezonu.
Mecz inaugurujący kampanię 2021/2022 w Premier League będzie miał miejsce 13 sierpnia. Arsenal zmierzy się w nim z beniaminkiem Brentford FC.
Drużyna Artety miała w tym tygodniu wylecieć do Ameryki na przedsezonowy turniej Florida Cup. Podczas pobytu w Ameryce zawodnicy „Kanonierów“ mieli rozegrać dwa mecze. Wraz z nimi udział w turnieju potwierdziły: Inter Mediolan, Everton i Millonarios.Popularne
 
Arsenal miał zmierzyć się z Interem w niedzielę 25 lipca, a następnie spotkać się ze zwycięzcą starcia Evertonu z Millonarios 28 lipca. Angielskie media sugerują, że Everton nadal planuje wziąć udział w turnieju.









![Mistrz Polski z Lechem Poznań zakończył karierę. Blisko 200 występów dla „Kolejorza” [OFICJALNIE]](img/photos/107394/170x113/darko-jevtic.jpg)



![To dlatego kibice Cracovii opuścili trybuny w trakcie meczu Ekstraklasy? [WIDEO]](img/photos/112311/170x113/cracovia.jpg)





![Carlo Ancelotti powołał 26 piłkarzy na mecze reprezentacji Brazylii [OFICJALNIE]. Wśród nich niewypał transferowy FC Barcelony](img/photos/107088/90x60/carlo-ancelotti.jpg)












