Arsenal przybliża się do pozyskania Coutinho

Arsenal przybliża się do pozyskania Coutinho fot. FC Barcelona
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: RAC 1

Arsenal negocjuje z Barceloną możliwość wypożyczenia Philippe Coutinho. Strony są coraz bliższe osiągnięcia konsensusu.

28-latek, który trafił do stolicy Katalonii z Liverpoolu zimą 2018 roku za kwotę 120 milionów euro kwoty podstawowej i nie zdołał kompletnie odnaleźć się w nowym otoczeniu.

To spowodowało, że w obecnym sezonie przebywa na wypożyczeniu w Bayernie Monachium. Mistrzowie Niemiec nie zdecydowali się jednak na kupno, dlatego też zawodnik wspólnie z agentem musiał poważnie zastanowić się nad podjęciem kolejnego kroku w karierze.

Chętnych na usługi Brazylijczyka nie brakuje, ale najbliżej pozyskania go jest Arsenal. Strony toczą negocjacje w tej sprawie i są coraz bliżej tego, by znaleźć satysfakcjonujące je rozwiązanie.

Dziennikarze „RAC1 ” uważają, ze FC Barcelona jest do tego stopnia zdeterminowana, aby rozstać się z ofensywnym pomocnikiem, że jest gotowa zgodzić się na jego wypożyczenie i jednocześnie pójść na pewne ustępstwa poprzez zobowiązanie się do wypłacania mu części należnego mu wynagrodzenia.

Gracz urodzony w Rio de Janeiro rozegrał w tym sezonie 34 mecze. W tym czasie strzelił dziewięć bramek i zanotował osiem asyst.

Reprezentant Brazylii jest formalnie związany z wicemistrzem Hiszpanii do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy