Arsenal sięgnie po reprezentanta Włoch?!

Arsenal sięgnie po reprezentanta Włoch?! fot. Nicolo Campo / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Il Resto del Carlino

Manuel Locatelli znalazł się na celowniku Arsenalu, o czym informuje „Il Resto del Carlino”.

Manuel Locatelli jest związany z Sassuolo kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2023 roku. Szanse na to, aby go wypełnił, są jednak wątpliwe.

Od dłuższego czasu mówi się, że piłkarz latem zmieni barwy. Do tej pory liderem w wyścigu o jego podpis był Juventus. Ponadto w gronie chętnych przewinął się Manchester City.

Teraz jednak do tej grupy prawdopodobnie dołączył kolejny podmiot, a tak przynajmniej twierdzi„Il Resto del Carlino”. To medium jest zdania, że do wspomnianych ekip dołączył też Arsenal.

Zainteresowanie osobą Włocha ze strony zespołu grającego na Emirates Stadium nie powinno nikogo dziwić. Menedżer tej ekipy, Mikel Arteta szuka wzmocnień w środku pola, a Locatelli to niewątpliwie ciekawa kandydatura.

O ile do tej pory mówiło się o tym, że piłkarz pozostanie na Półwyspie Apenińskim, o tyle teraz włoskie media twierdzą, że jest on skory do zagranicznego transferu. Nie można zatem wykluczyć, że 23-latek skorzysta na ofercie pochodzącej z Premier League.

Defensywny pomocnik rozegrał w trwającym sezonie łącznie 27 meczów. W tym czasie strzelił trzy bramki i zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Paulinho bliski powrotu do Europy Paulinho bliski powrotu do Europy Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy