Arsenal walczy o piłkarza z Bilbao

Arsenal walczy o piłkarza z Bilbao
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Razon

Arsenal przejawia zainteresowania osobą Unaia Núñeza.

Pomimo panującej w Europie pandemii koronawirusa, kluby nie zamierzają siedzieć z założonymi rękami i czekać na rozwój zdarzeń. W tym czasie rozglądają się za ewentualnymi wzmocnieniami.

Do tej grupy zalicza się Arsenal, który od jakiegoś czasu poszukuje nowego środkowego obrońcy. W ostatnim czasie na celowniku miał znaleźć się Unai Núñez z Athletic Bilbao.

W jego przypadku kuszące są nie tylko nieprzeciętne umiejętności, ale również klauzula wykupu, zawarta w umowie. Ta bowiem ma opiewać raptem na nieco ponad 26 milionów funtów. Nie dziwi zatem fakt, że chcą go też inni.

Zdaniem prasy o usługi jednokrotnego reprezentanta Hiszpanii zabiegają też takie tuzy jak Bayern Monachium, Inter Mediolan, Manchester City oraz West Ham United. Na finisz tej sprawy będzie trzeba poczekać co najmniej do lipca.

23-latek rozegrał w tym sezonie łącznie 18 meczów. Jego kontrakt z ekipą z kraju Basków obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Real Madryt: Pięciu zawodników na czarnej liście Zidane’a Real Madryt: Pięciu zawodników na czarnej liście Zidane’a

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy