Arsenal wśród siedmiu klubów zainteresowanych Jonathanem Davidem

Arsenal wśród siedmiu klubów zainteresowanych Jonathanem Davidem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror

Jak pisze „Daily Mirror”, 20-letni Jonathan David z Gent wzbudza zainteresowanie coraz większej liczby klubów z topowych europejskich lig.

Grupie zespołów spoglądających w kierunku Davida przewodzi Arsenal. Przedstawiciele „Kanonierów” bacznie obserwują poczynania 12-krotnego reprezentanta Kanady, ale muszą mieć na uwadze to, że nie są jedyni.

Brytyjscy dziennikarze donoszą, że 20-latka chcą u siebie również Leicester City, Everton, Lazio, Olympique Lyon, Napoli oraz RB Lipsk. Po zakończeniu sezonu może więc dojść do licytacji o podpis utalentowanego zawodnika.

Rozgrywki 2019/2020 są dla Davida bardzo udane. W 24 spotkaniach belgijskiej ekstraklasy zdobył on 15 bramek, do których dorzucił osiem asyst. Oprócz tego strzelił dwa gole w Lidze Europy, a do siatki trafiał również w jej eliminacjach. Młody zawodnik najczęściej występuje na „dziesiątce”, ale jest też wykorzystywany jako cofnięty i środkowy napastnik.

Dodajmy, że David zdobył 11 bramek w 12 występach w reprezentacji Kanady.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy