Arsenal: Xhaka pozbawiony opaski. Nowy kapitan londyńczyków!

Arsenal: Xhaka pozbawiony opaski. Nowy kapitan londyńczyków! fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mirror

Nie Granit Xhaka, a Pierre-Emerick Aubameyang od tej pory będzie pełnił funkcję kapitana Arsenalu.

Do tej pory opaska kapitańska należała do Granita Xhaki, jednak po incydencie, jaki miał miejsce przy okazji starcia z Arsenalu z Crystal Palace, nastąpiły pewne roszady. Od tej pory tę rolę odgrywać będzie Pierre-Emerick Aubameyang.

Na konferencji prasowej przed meczem z Vitórią głos w sprawie postanowił zabrać menadżer stołecznego klubu, Unai Emery.

- Odbyłem z nim poważną rozmowę i oznajmiłem, że od tej pory nie znajduje się w grupie naszych kapitanów. Jego zachowanie już komentowałem. Granit popełnił błąd i musi mieć tego świadomość. Musiałem podjąć taką decyzję. On to zaakceptował. Nadal jest częścią drużyny i liczę na niego — zakończył.

W środowe popołudnie Arsenal zmierzy się na wyjeździe z Vitórią w ramach Ligi Europy. Początek o godzinie 16:50.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy