Arsenal znalazł następcę Özila?!

Arsenal znalazł następcę Özila?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daily Mirror

Orkun Kökcü znalazł się na celowniku Arsenalu, donosi Daily Mirror.

Mesut Özil spisuje się w ostatnim czasie zdecydowanie poniżej oczekiwań i coraz więcej mówi się o tym, że zarówno działacze, jak i menadżer ekipy z Emirates Stadium, Unai Emery tracą do niego cierpliwość.

To powoduje, że rodzą się plotki nie tylko na temat transferowego kierunku dla Niemca, ale również w sprawie jego ewentualnego następcy.

Pion sportowy stołecznego klubu skupia się w ostatnim czasie na pozyskiwaniu młodych, perspektywicznych zawodników, którzy będą wzmocnieniami zespołu w dłuższej perspektywie. Z tego względu skauting przygląda się sytuacji Orkuna Kökcü.

Ofensywny pomocnik jeszcze w minionym sezonie zaczął pukać do drzwi pierwszego zespołu. Pod koniec poprzednich rozgrywek udało mu się zanotować kilka udanych występów, co spowodowało, że bardzo szybko zadomowił się w podstawowym składzie.

W bieżących rozgrywkach 18-latek jest bardzo ważnym ogniwem w drużynie Jaapa Stama. Jego dobra postawa została dostrzeżona przez skauting Arsenalu.

Unai Emery chciałby go sprowadzić jeszcze w zimie. Nieoficjalnie mówi się, że stołeczny klub jest gotowy zaoferować za Kökcü kwotę rzędu 20 milionów funtów. Ciężko ferować, jak do takowej propozycji ustosunkuje się Feyenoord.

18-latek zdążył wystąpić w tym sezonie łącznie w 13 meczach. Na jego dorobek składają się dwie bramki.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy