AS Monaco pyta Juventus o TRZECH piłkarzy

AS Monaco pyta Juventus o TRZECH piłkarzy fot.
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio | Goal.com

Daniele Rugani, Mario Mandžukić i Blaise Matuidi to najnowsze cele AS Monaco.

Dziś „Czerwono-Biali”, którzy mają ambitne plany ponownego włączenia się do walki o mistrzostwo Francji, zakontraktowali Wissama Ben Yeddera, lecz wszystko wskazuje na to, że to nie jest ich ostatnie wzmocnienie. Jak bowiem poinformował Gianluca Di Marzio, monakijczycy spotkali się w Rzymie z Fabio Paraticim, dyrektorem sportowym Juventusu.

Głównym tematem rozmów była sytuacja trzech piłkarzy: Daniele Ruganiego, Mario Mandžukicia i Blaise’a Matuidiego, którzy według ostatnich doniesień mieli otrzymać wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów. Fakt prowadzenia negocjacji potwierdził Goal.com. Dodajmy, że wcześniej z AS Monaco powiązany został Mauro Icardi.

Na razie ekipa z księstwa największe nadzieje na finalizację transakcji wiąże z włoskim defensorem, który znajduje się także na celowniku Romy. „Wilki” miały jednak skupić się na transferze Dejana Lovrena z Liverpoolu, co Francuzi starają się zresztą wykorzystać.

Biorąc zatem pod uwagę powyższe informacje, w najbliższych tygodniach powinno być jeszcze głośno wokół 17. ekipy ubiegłego sezonu, która pod przywództwem Leonardo Jardima próbuje wrócić na właściwe tory, a ma to osiągnąć poprzez szereg transferów.

W tym oknie transferowym zespół Kamila Glika wzmocnili jak dotąd Benjamin Lecomte, Henry Onyekuru, Ruben Aguilar oraz wspomniany na początku Wissam Ben Yedder, a ponadto wykupiono na stałe Gelsona Martinsa. Te operacje pochłonęły w sumie 105 milionów euro.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy