AS Roma pozyska reprezentanta Uzbekistanu?!

AS Roma pozyska reprezentanta Uzbekistanu?! fot. sbonsi / Shutterstock.com
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: CalcioMercato.com

Działacze AS Romy nadal monitorują sytuację uzbeckiego napastnika Eldora Shomurodova z Genoi - donosi serwis CalcioMercato.com.

Roma bacznie przygląda się 26-letniemu atakującemu. Jak donosi CalcioMercato.com, „Giallorossi“ są skłonni zapłacić 15 milionów euro za jego kartę zawodniczą, podczas gdy działacze „Il Grifone“ żądają co najmniej pięć milionów więcej.

Tymczasem Genoa już rozgląda się za alternatywą, która mogłyby zastąpić uzbeckiego napastnika, a najpoważniejszym kandydatem do tego jest Władysław Supriaha z Dynama Kijów.

W koszulce Genoi Shomurodov zdobył osiem bramek w 32 występach. W reprezentacji Uzbekistanu liczba ta jest jeszcze większa - 21 bramek zdobytych w 46 występach.

Co ciekawe - w poniedziałek „La Repubblica“ informowała, że Roma negocjuje już transfer Mauro Icardiego. Włoscy dziennikarze przekonywali, że trwają rozmowy przedstawicieli „Giallorossich“ z Wandą Narą - życiową partnerką i agentką Argentyńczyka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy