AS Roma robi miejsce dla pierwszego nabytku. Pau López z opcją wyjazdu do Ligue 1

AS Roma robi miejsce dla pierwszego nabytku. Pau López z opcją wyjazdu do Ligue 1
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano | Gianluca Di Marzio

Pełniący w środku poprzedniego sezonu rolę podstawowego bramkarza Romy Pau López, najprawdopodobniej zmieni tego lata klub. Zainteresowanie Hiszpanem wykazał Olympique Marsylia - uważają zgodnie Fabrizio Romano i Gianluca Di Marzio.

Mający wsparcie amerykańskiego właściciela José Mourinho buduje zespół według własnych preferencji. Portugalski trener odczuł potrzebę wzmocnienia na pozycji bramkarza i wszystko wskazuje na to, że niebawem otrzyma on wymarzone wzmocnienie.

O krok od przeprowadzki na Stadio Olimpico jest Rui Patrício, a po nieprzedłużeniu umowy z Antonio Mirante, odejść ma również Pau López.

Jak donoszą Romano i Di Marzio, możliwość zatrudnienia hiszpańskiego golkipera sonduje Olympique Marsylia. Francuzi jak na razie złożyli zapytanie o 26-latka.

Hiszpan zaczynał miniony sezon jako zmiennik Mirante, ale z czasem, gdy ruszyły rozgrywki Ligi Europy, stawał między słupkami nie tylko w nich, ale i w Serie A. Uraz odniesiony pod koniec kwietnia sprawił jednak, że zawodnik musiał zapomnieć o występach w klubie oraz wyjeździe na Mistrzostwa Europy 2020.

López jak dotąd rozegrał w Romie 76 spotkań i zanotował 18 czystych kont.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny” Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy