AS Roma stanowcza w sprawie przyszłości Zaniolo

AS Roma stanowcza w sprawie przyszłości Zaniolo fot. AS Roma
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sport Italia | Fabrizio Romano

Szkoleniowiec Paulo Fonseca przyznał, że nie wyobraża sobie sprzedaży Nicolò Zaniolo jakiemukolwiek klubowi tego lata.

Reprezentant Włoch cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony mocniejszych europejskich drużyn.

W ostatnim czasie nieco ono osłabło przez zerwanie więzadeł krzyżowych przednich w prawym kolanie oraz uszkodzenie łąkotki przez ofensywnego pomocnika na początku roku w starciu z Juventusem.

Nicolò Zaniolo zdołał jednak za sprawą wybuchu pandemii koronawirusa i co za tym idzie przedłużeniu rozgrywek wrócić jeszcze na ligowe boiska w trakcie obecnego sezonu, a to wystarczyło do tego, aby chęć nawiązania z nim współpracy wraził Tottenham.

Szkoleniowiec Romy postanowił odnieść się do powstałych plotek i w jednoznaczny sposób wypowiedział się na temat najbliższej przyszłości 21-latka.

- Nie chcemy sprzedawać Nicolò Zaniolo tego lata. On jest ważną częścią naszego projektu - powiedział Paulo Fonseca.

Fabrizio Romano dodaje ponadto, że popularne „Koguty” nie rozpoczęły nawet rozmów z ekipą ze Stadio Olimpico na temat pozyskania reprezentanta Włoch i wiele na to wskazuje, że nawet do nich nie dojdzie w najbliższych miesiącach.

Ofensywny pomocnik wystąpił w 29 spotkaniach w tym sezonie i strzelił w nich osiem goli oraz zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy