Aston Villa bardzo blisko transferu Bertranda Traoré

Aston Villa bardzo blisko transferu Bertranda Traoré fot. Bertrand Traore I Instagram
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lefaso.net

Portal Lefaso.net donosi, że Bertrand Traoré jest o krok od dołączenia do Aston Villi.

Angielski klub zwiększył wcześniejszą ofertę przedstawioną Olympique’owi Lyon za 25-letniego skrzydłowego i zdaniem dziennikarzy z Burkina Faso kluby osiągnęły porozumienie. Do ustalenia pozostały ostatnie szczegóły, ale według nich transfer Traoré jest przesądzony i po weekendzie powinien on pojawić się na testach medycznych.

Aston Villa ma zapłacić za niego Lyonowi około 20 milionów euro, do czego mogą dojść jeszcze bonusy.

Traoré między 2013 a 2017 rokiem był związany z Chelsea. W jej barwach rozegrał 16 meczów. Londyńczycy wypożyczali go też do Ajaksu oraz Vitesse. W końcu reprezentant Burkina Faso definitywnie pożegnał się z „The Blues”, przenosząc się do Francji. Jego bilans w koszulce OL to 126 występów, 33 gole i 17 asyst.

Tego lata Aston Villa wydała już ponad 46 milionów euro, ściągając Ollie’ego Watkinsa oraz Matty’ego Casha. W każdej chwili może zostać ogłoszony również transfer Emiliano Martíneza z Arsenalu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adrian Mierzejewski dość zaskakująco zmienił klub. Wypożyczenie na... sześć meczów OFICJALNIE: Adrian Mierzejewski dość zaskakująco zmienił klub. Wypożyczenie na... sześć meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy