Asystent Ancelottiego nie dla Newcastle

Asystent Ancelottiego nie dla Newcastle
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: talkSPORT

Paul Clement nie zostanie menadżerem Newcastle United. Anglik stwierdził, że chce kontynuować swoją karierę jako asystent Carlo Ancelottiego w Real Madryt CF.


Clement znalazł się na liście potencjalnych następców Alana Pardew w Newcastle United, po tym jak ten zdecydował się objąć stanowisko menadżera Crystal Palace.

43-latek, który pracuje w Madrycie od 2013 roku, stwierdził jednak, że w najbliższym czasie nie planuje wracać do Anglii i pragnie kontynuować pracę w drużynie „Królewskich” u boku Carlo Ancelottiego.

- Newcastle jest bardzo dobrym zespołem. Zainteresowanie moją osobą ze strony takiego klubu bardzo mi schlebia. Cieszę się jednak z tego, że jestem w Madrycie i myślę, iż najlepszym rozwiązaniem dla mnie będzie, jeśli zostanę tu jeszcze przez jakiś czas. Chcę zdobywać doświadczenie, pracując z najlepszymi piłkarzami na świecie. Kiedyś wrócę jednak do Anglii, by spróbować swoich sił jako menadżer - powiedział Paul Clement w jednym z wywiadów.

43-latek wcześniej współpracował z Paris Saint-Germain FC, Blackburn Rovers oraz z londyńską Chelsea.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie” Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy