Asystent trenera Odense skradł show piłkarzom. Piękna podcinka! [WIDEO]

Asystent trenera Odense skradł show piłkarzom. Piękna podcinka! [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bold

W piątkowe popołudnie Kopenhaga mierzyła się towarzysko z Odense. Show zawodnikom obu ekip skradł Henrik Hansen, który pracuje w Odense jako asystent trenera.

Drużyny wróciły dzisiaj na murawę po wielu tygodniach przerwy. Swoje ostatnie spotkania rozegrały bowiem w pierwszej części marca. Rywalizujące w duńskiej ekstraklasie zespoły zmierzyły się towarzysko, co jest formą przygotowań do wznowienia zmagań o punkty. Po rozegraniu 24 kolejek Kopenhaga zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli, a Odense jest dziewiąte.

Piątkowy sparing rozpoczął się od szybkiego trafienia dla Kopenhagi autorstwa Mohameda Daramy’ego. Na 2:0 podwyższył Pep Biel.

Odense odpowiedziało bramką Mosesa Opondo, która padła na początku drugiej połowy. Potem przez długi czas utrzymywał się wynik 2:1, aż sprawy w swoje ręce wziął Hansen. 40-latek, który jest asystentem Jakoba Michelsena, pojawił się na murawie w 84. minucie, zmieniając Opondo. Chwilę później… piękną podcinką z szesnastu metrów pokonał bramkarza rywali, dając Odense remis.

Aktualnie Hansen jest asystentem trenera, ale w przeszłości sam występował w duńskiej ekstraklasie. Reprezentując barwy kilku rodzimych klubów (w tym Odense), pomocnik rozegrał w niej 272 spotkania. Zdobył 34 bramki i zanotował 43 asysty.

40 year old assistant manager of Odense Boldklub just subbed on against FC Copenhagen and did this from r/soccer

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy