Atalanta: Hitowy transfer Gosensa?!
2020-07-20 20:59:09; Aktualizacja: 5 lat temu
„The Blues” wykazują poważne zainteresowanie usługami Robina Gosensa z Atalanty - uważa „Kicker”.
Ekipa ze Stamford Bridge przejawia już od kilku miesięcy chęć do nawiązania współpracy z Benem Chilwellem z Leicester City.
Dotychczasowy pracodawca reprezentanta Anglii nie planuje jednak przedwcześnie rozstawać się z jednym ze swoich kluczowych zawodników i dlatego może sobie pozwolić na przedstawienie zaporowych żądań w postaci 85 milionów funtów.
Chelsea w obliczu dokonanych i planowanych wzmocnień nie może sobie pozwolić na wyłożenie aż tak dużej sumy za 23-letniego zawodnika, dlatego zaczęła rozglądać się na rynku za atrakcyjną opcją zastępczą.Popularne
Dziennikarze „Kickera” uważają, że taką alternatywę dla londyńskiego klubu może stanowić Robin Gosens z Atalanty.
Niemiec prezentuje się rewelacyjnie w trwających rozgrywkach w barwach ekipy z Bergamo za sprawą dziesięciu zdobytych bramek oraz ośmiu zaliczonych asyst w 38 rozegranych meczach.
Te statystyki i postawa 26-letniego piłkarza powodują, że znajduje się on pod ścisłą obserwacją Juventusu czy Interu Mediolan, którym miał teraz wyrosnąć poważny konkurent w postaci „The Blues”.
Wspomniane źródło uważa, że zespół ze Stamford Bridge po porzuceniu starań o Chilwella umieści na szczycie swojej listy życzeń właśnie Gosensa, który nie tak dawno nosił się z zamiarem ewentualnego powrotu do Niemiec, gdzie nie miał jeszcze okazji występować na seniorskim poziomie, ponieważ w wieku młodzieżowca udał się do Holandii i tam dzięki grze w Heraclesie Almelo został wypatrzony przez Atalantę.











![Złoty But: Harry Kane bez taryfy ulgowej. Pierwszy mecz w 2026 roku od razu z bramką [TOP 15]](img/photos/103089/170x113/harry-kane.jpg)

![Brentford ubiega konkurentów. Sięga po kandydata na następcę Igora Thiago [OFICJALNIE]](img/photos/114424/170x113/kaye-furo.jpg)

![Minął rok, a Raphinha znów z dubletem. FC Barcelona sięga po Superpuchar Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/114423/170x113/xyz.jpg)



![Złoty But: Harry Kane bez taryfy ulgowej. Pierwszy mecz w 2026 roku od razu z bramką [TOP 15]](img/photos/103089/90x60/harry-kane.jpg)

![Brentford ubiega konkurentów. Sięga po kandydata na następcę Igora Thiago [OFICJALNIE]](img/photos/114424/90x60/kaye-furo.jpg)

![Minął rok, a Raphinha znów z dubletem. FC Barcelona sięga po Superpuchar Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/114423/90x60/xyz.jpg)





