Atalanta: Papu Gómez kuszony transferem. Na Argentyńczyka czekają wielkie pieniądze

Atalanta: Papu Gómez kuszony transferem. Na Argentyńczyka czekają wielkie pieniądze fot. Atalanta
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: TUTTOmercatoWEB.com

Jak podaje serwis internetowy Tuttomercatoweb.com, Papu Gómez znalazł się na celowniku saudyjskiego Al-Nassr.

32-latek to kapitan i lider bergamczyków, którzy w poprzednim sezonie dotarli do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Nie od dzisiaj wiadomo, że te rozgrywki są oknem pokazowym dla wielu piłkarzy, mogących wywalczyć sobie dobrymi występami gigantyczne zarobki.

Tak było swego czasu z Garrym Rodriguesem czy Aleksandarem Prijoviciem, a teraz podobną drogę mógłby obrać wspomniany Argentyńczyk.

Według najnowszych wieści lukratywną ofertę złożyli mu przedstawiciele Al-Nassr. W ramach dwuletniego kontraktu cofnięty napastnik miałby zarabiać 7,5 miliona euro rocznie.

Saudyjczycy pomyśleli również o pracodawcy zawodnika i zaproponowali Atalancie 15 milionów euro. Jak podkreślono, włoski klub wstępnie na nią przystał, ale decyzję pozostawił Papu Gómezowi.

Na razie czterokrotny reprezentant Argentyny analizuje wszelkie za i przeciw dotyczące wyjazdu do Arabii Saudyjskiej, lecz wydaje się, że ostatecznie odrzuci on zakusy ekipy z Półwyspu Arabskiego, decydując się jednocześnie na kontynuowanie kariery w Bergamo.

Dorobek ofensywnego gracza z poprzedniej kampanii to 46 występów, osiem trafień i aż 18 asyst. Jego umowa wygasa w połowie 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy